Stavební Regatta 2012 - Kaštela - místo konání byznys závodu. 

Partneři:Místo konání a doprava

Marina Kaštela

Marina Kaštela leží ve stejnojmenné oblasti, která se nachází mezi starobylými městy Trogirem a Splitem, charakterizovaná množstvím pobřežních tvrzí (chorvatsky "kaštel") vybudovaných za válek s Turky. K příjemnému prožití dovolené v Kaštele přispívá půvabná rozmanitost místní krajiny. Na jedné straně se tyčí 779 metrů vysoký masiv Kozjak s příkrými skalními stěnami, na straně druhé je blankytně modré moře s ostrovy všech velikostí, hojností slunce a příznivým podnebím.

 

Doprava

Příjezdové informace - automobilová doprava

Praha (D1) – Brno (exit 194a, E461) - Mikulov (B7, A5, E461, S1, S2, S23) – Vídeň (A2, A9) – Graz (A9) – Maribor (A1, E59) – Split (A1) – výjezd Prgomet na Trogir (6112) – silnice (6091) – Split (8) – doprava na Sibovica – doleva na F.Tudmana (marina Kaštela).

 

Ubytování

Startovné zahrnuje ubytování na plachetnici pro 6-8 osob. Každý jiný typ ubytování si hradí účastník z vlastních prostředků (apartmán cca 15EUR/osoba/noc, hotel 40-70 EUR/osoba/noc). V případě zájmu o zprostředkování alternativního ubytování v místě konání regatty či na ostrovech, které závod navštíví, nás prosím kontaktujte, a to nejpozději do 30. 4. 2012.

V případě změny Vašeho požadavku na ubytování poté, co bude již závazně objednáno a potvrzeno, Vám budou účtovány veškeré náklady se změnou spojené.