Stavební Regatta 2012 - popis závodu, plachetnice a umístění reklamy. 

Partneři:Popis akce

Regatta je čtyřdenní etapový závod na plachetnicích. Lodě splňují podmínky pro one-design závodění (jsou identické). Pro účely firemní regatty není potřeba, aby měli účastníci jakékoliv zkušenosti s jachtingem, a zároveň zde není žádné věkové omezení. Každému týmu je v rámci startovného přiřazen zkušený český závodní jachtař.

Jachting je výjimečný tím, že jde nejen o atraktivní sport, který se provozuje na mnoha výkonnostních úrovních, ale svou společenskou aktivitou i účinně sbližuje své aktéry. Představuje navíc určitý pozitivní přístup k životu a hodnoty, jakými jsou třeba smysl pro fair play. Snažíme se tyto hodnoty přenášet do firemní i mezifiremní komunikace všech účastníků.

7. ročník bude pokračovat v úspěšném modelu posledních let. Trasa regatty zavede účastníky na blízké ostrovy. Celá flotila lodí zde zůstane kotvit přes noc (zájemcům lze zajistit ubytování na břehu). Stravování probíhá formou ALL IN. Každé ráno budou zajištěny snídaně v místních restauracích a posádky obdrží obědové balíčky na vodu. Kromě 2 večerů, které jsou věnované soukromí posádek, jsou zajištěny večerní rauty (slavnostní zahájení a ukončení regatty).

Regatta bude uskutečněna formou skutečného jachtařského závodu složeného z 6 rozjížděk. První den proběhne trénink a bude sloužit pro základní sehranost posádky a její schopnost závodit. Další tři dny již budou závodní. Závod bude složen jak z okruhových (kolem bójí) tak z navigačních (etapových kolem ostrovů) rozjížděk. Každý den se pojede jedna okruhová rozjížďka a jedna navigační rozjížďka.

 

Pravidla Stavební Regatty

Závod se pojede podle Závodních pravidel jachtingu 2009-12. Vylosovaný profesionál do posádky je s pravidly velice dobře seznámen a s jejich základy seznámí svoji posádku.